خانه / خبرها / فراخوان ثبت‌نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دام‌پروری

فراخوان ثبت‌نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دام‌پروری

     بدین‌وسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می‌رساند با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازمان‌دهی مسؤولین فنی تولید در واحدهای دام‌پروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و در راستای اجرایی نمودن بند (ب) ماده (۹) دستورالعمل‌های مذکور و نیل به اهداف تعیین‌شده و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی در نظر دارد اولین آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و دام‌پروری را به‌منظور گزینش افراد موردنظر و علاقه‌مند برگزار نماید.
بدین منظور، اعضای محترم علاقه‌مند می‌بایست از تاریخ ۲۵ دی‌ماه لغایت ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تاکنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده‌اند، به شرط اخذ گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.
شایان ذکر است به قبول‌شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام‌شده در دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره‌های آموزشی شوند، پروانه مسؤول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد.
اطلاعات در خصوص سرفصل‌های امتحانی و حوزه‌های آزمون در اطلاعیه‌های بعدی معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.org متعاقباً اعلام خواهد شد.
شایان ذکر است آزمون مسؤولین فنی از سال ۱۳۹۶ در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار خواهد شد که در سال جاری اولین آزمون روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفندماه به‌صورت سراسری برگزار می‌گردد.

درباره ی بزرگ زاده

نام: مجیب، نام خانوادگی: بزرگ زاده، سمت: مدیرعامل و رییس هیئت مدیره، رشته تحصیلی: مهندسی علوم باغبانی